Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Všetky úžasné veci

31 októbra 2023 @ 19:00 - 21:00

Vystupujúci umelci

1124604 800

„Uvažovali ste niekedy nad tým, koľko je na svete úžasných vecí, pre ktoré stojí za to žiť? Pre ktoré sa oplatí to nevzdať?“

Monodráma Všetky úžasné veci v podaní Mira Nogu je pútavým rozprávaním o živote muža, ktorý vyrástol v tieni opakovaných pokusov o samovraždu svojej mamy. Hovorí nám svoj vlastný príbeh, príbeh milujúceho syna, ktorý sa rozhodol vytvoriť zoznam všetkého úžasného, čo na tomto svete je, aby svojej depresívnej mame dokázal, že každý deň môže objaviť niečo nové, pre čo stojí za to žiť. Podarí sa mu ju presvedčiť? A podarí sa mu o tom presvedčiť samého seba?

Táto dojímavá monodráma, ktorá od čias svojho vzniku vypredáva javiská po celom svete, vznikla ako spolupráca jedného z najvýznamnejších súčasných britských dramatikov Duncan Macmillana (Ľudia, miesta, veci; Pľúca) a komika Jonnyho Donahoea, pre ktorého je táto hra aj jeho osobnou výpoveďou. No netreba čakať dušu drásajúcu tragédiu. Práve naopak. Všetky úžasné veci sú plné radosti, smiechu a spontánnosti. Lebo práve to sú tie úžasné veci, pre ktoré sa oplatí žiť.

Aktivity Ticho a spol. z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia ako hlavný partner projektu.

Z verejných zdrojov podporili: Nadácia mesta Bratislavy, Bratislavský samosprávny kraj, Bratislava Staré Mesto.

Podrobnosti

Dátum:
31 októbra 2023
Čas:
19:00 - 21:00
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Ticho a spol.
Školská 14
Bratislava, Slovenská republika
+ Google Map
View Miesto udalosti Website